Кошик
14 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена у найближчий робочий день.

Bestpart
+380970274101

Рідинні автономні обігрівачі.

    Запуск двигуна автомобіля в сильний мороз - це нелегке випробування для багатьох систем і вузлів. Найбільше труднощів зазнають власники дизельних авто. Фахівці стверджують, що під час запуску двигуна відбувається підвищений знос деталей через густе масло. Ті автомобілісти, які змушені експлуатувати транспортний засіб взимку, додатково встановлюють передпусковий підігрівач. Його завдання - зігріти силовий агрегат перед запуском. Сьогодні на ринку є кілька типів передпускових підігрівачів. Вони відрізняються конструкцією і способом роботи.

    Найпоширенішим видом передпускових опалювачів є рідинні моделі. Вони являють собою піч, яка працює на тому ж виді палива, що і авто (бензин або дизель). Пристрій оснащений насосом, який подає паливо в камеру згоряння де воно запалюється від розпеченої свічки. Охолоджуюча рідина що проходить через опалювач нагрівається, передаючи тепло двигуну. Підігрівач може включатися за допомогою таймера, дистанційно або з використанням GPS модуля через мобільний телефон.